PRACOWNICY

Dyrektor Domu Kultury ŚWIT

Lidia Krawczyk

lkrawczyk@dkswit.com.pl
dyrektor@dkswit.com.pl

Dyrektor zaprasza na rozmowę po wcześniejszym umówieniu terminu w DK „Świt”.
Celem uzgodnienia terminu spotkania prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub osobisty w godzinach 8.00-16.00.

Z-ca Dyrektora Domu Kultury ŚWIT

Magdalena Grudziecka

mgrudziecka@dkswit.com.pl


Dział Zajęć

Ewa Misiewicz–Szczecińska
Kierownik
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
eszczecinska@dkswit.com.pl

Alicja Poziemska
Specjalista ds. zajęć i wydarzeń specjalnych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103,112
apoziemska@dkswit.com.pl

Joanna Pińkowska
Specjalista ds. zajęć
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
jpinkowska@dkswit.com.pl

Ewelina Kozłowska
Specjalista ds. zajęć
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103,112
ekozlowska@dkswit.com.pl

Dział Wydarzeń

Aneta Wyczółkowska
Kierownik
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 114
awyczolkowska@dkswit.com.pl

Maciej Szajkowski
Specjalista ds. wydarzeń
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 107
mszajkowski@dkswit.com.pl

Małgorzata Ludkiewicz
Specjalista ds. reklamy wizualnej
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 115
mludkiewicz@dkswit.com.pl

Piotr Woźniak
Specjalista ds. wydarzeń

tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 114
pwozniak@dkswit.com.pl 

Agata Nowakowska
Koordynator ds. Projektów, Animacji Społecznej i Miejsc Aktywności Lokalnej
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 103, 112
anowakowska@dkswit.com.pl

Dział Techniczny

Mateusz Dąbrowski
p.o. Kierownika 
tel. 519752707 
mdabrowski@dkswit.com.pl

Andrzej Krakowiak
Kinooperator
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 116
akrakowiak@dkswit.com.pl

Jakub Zalewski
Specjalista ds. obsługi technicznej imprez

tel. 519752707 
jzalewski@dkswit.com.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Katarzyna Kordowiak–Zdunek
Kierownik
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 110

571 22 55 17
kkordowiak@dkswit.com.pl

Edyta Ziółkowska
z-ca Kierownika
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 101, 

571 22 55 14
eziolkowska@dkswit.com.pl

Hanna Biegalewska
Specjalista ds. administracyjno-technicznych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 101, 
swit@dkswit.com.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Anastazja Jesionkowska
Główna Księgowa
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 111
bjesionkowska@dkswit.com.pl

Barbara Odziemczyk
Specjalista ds. finansowo – księgowych
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 102
bodziemczyk@dkswit.com.pl

Ewa Trzcianowska
Specjalista ds. finansowych i  BUTW
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 108

etrzcianowska@dkswit.com.pl

Samodzielny Specjalista ds. Kadr i Organizacji Pracy

Katarzyna Jaroszewska urlop
Samodzielny Specjalista ds. kadr i organizacji pracy
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 102
kjaroszewska@dkswit.com.pl

Renata Zdrajkowska

Samodzielny Specjalista ds. kadr i organizacji pracy
tel. (+48) 22 811 01 05, wew. 102
rzdrajkowska@dkswit.com.pl

Pracownicy Gospodarczy

Zbigniew Biernacki

Robert Krakowski

Danuta Długa

Magdalena Jesionkowska

Małgorzata Łojewska

Magdalena Paszkowska

Dozorcy

Witosław Bieliński

Włodzimierz Liźniewicz

Krzysztof Ołówek 

Mieczysław Kitliński